Новини за 10 вересня 2009р.

10 вересня 2009 р.

      

Семінар для посадовців Талалаївщини


       Новий навчальний рік Центр підвищення кваліфікації кадрів розпочав з проведення виїзного семінару-тренінгу «Правове регулювання земельних відносин». Семінар відбувся 9 вересня і був призначений для посадових осіб місцевого самоврядування, державних службовців місцевих органів влади, інших категорій слухачів Талалаївщини.
       Відкривали навчання перший заступник голови Талалаївської районної державної адміністрації, начальник управління агропромислового розвитку Микола Співак та голова Талалаївської районної ради Олег Василенко. Вони наголосили на важливості та актуальності теми семінару та висловили сподівання, що після навчання посадовці матимуть достатньо знань для ефективного і швидкого врегулювання земельних питань.
       Проводив тренінг начальник відділу державної земельної експертизи головного управління Держкомзему у Чернігівській області Ігор Пузан. Суміщаючи лекційні та інтерактивні форми роботи він розповів слухачам про механізми відведення земельних ділянок та про реалізацію права власності на землю. Виконуючи практичні вправи посадовці дізналися про особливості та тонкощі продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення.
       Наступний семінар з даної теми Центр проведе в жовтні для посадових осіб та державних службовців Борзнянського району.

       Час оприлюднення з 10 вересня 2009 року
       Виконавець:Фесенко М.В.
       конт. тел.: (8-0462) 676 052