Посадові особи місцевого самоврядування Городнянського району знайомилися з основними аспектами Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування»

Центр підвищення кваліфікації кадрів провів для посадових осіб місцевого самоврядування, державних службовців місцевих органів виконавчої влади, інших категорій слухачів за визначенням Городнянського району виїзний семінар-тренінг «Основні засади реформування державної служби та служби в органах місцевого самоврядування України».

У відкритті та роботі семінару взяли участь Примак Григорій Григорович – заступник голови Городнянської районної ради та Ященко Світалана Петрівна – голова Городнянської районної державної адміністрації.

Учасники семінару ознайомилися з основними аспектами нового Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування»; ознайомилися із підзаконними нормативно-правовими актами Кабінету Міністрів України та Нацдержслужби України щодо практичних питань проходження служби в органах місцевого самоврядування відповідно до вимог закону про службу в органах місцевого самоврядування. Посадовці цікавились, коли вступить в силу новий закон, як здійснюватиметься присвоєння рангів за новим законом, яка заробітна плата передбачається для службовців місцевого самоврядування та виборних посадових осіб місцевого самоврядування, і які групи оплати праці службовців очікуються, а також тривалість відпусток службовців місцевого самоврядування.

Проводили семінар Підгайний Петро Михайлович – заступник директора центру, магістр державної служби та Дубок Валентин Петрович – заступник начальника Міжрегіонального управління Нацдержслужби у м. Києві, Київській, Чернігівській та Черкаській областях, магістр державного управління.

Час оприлюднення: 12 травня 2017 року.
      Виконавець: Підгайний П.М.
      конт. тел.: (0462) 676 052