«Основні напрямки державної політики в житлово-комунальному господарстві»

22 лютого 2012 року
«Основні напрямки державної політики в житлово-комунальному господарстві»:

тематичний короткотерміновий семінар під такою назвою розпочався сьогодні в центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів. Захід проводиться для начальників відділів житлово-комунального господарства райдержадміністрацій та управлінь Чернігівської, Ніжинської, Прилуцької міських рад і триватиме з 28 лютого по 1 березня включно.

У відкритті семінару взяли участь заступник начальника головного управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації В’ячеслав Сальніков та директор Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів, кандидат історичних наук Володимир Бойко.

Розкладом семінару заплановано ряд тематичних зустрічей, під час яких держслужбовці вивчатимуть, як відбувається залучення інвестицій для розвитку житлово-комунального господарства, реформування системи утримання житлового фонду і структури управління та забезпечення моніторингу діяльності галузі, аналізуватимуть ціноутворення на послуги у системі житлово-комунального господарства в сучасних умовах, а також нормативно-правову базу енергозбереження та сучасних енергозберігаючих технологій у житлово-комунальному господарстві.

Протягом навчання начальники відділів, крім цього, розглянуть також порядок заповнення декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру, відповідно до Закону України “Про засади запобігання і протидії корупції», причини та умови, що призводять до порушення антикорупційного законодавства та заходи з їх усунення тощо.

Час оприлюднення: 28 лютого 2012 р.

Виконавець:Ребенок А.М.

конт. тел.: (0462) 676-052

***
«Регулювання відносин між роботодавцями та найманими працівниками в межах КЗпП України. Оплата праці в органах місцевої влади» –

семінар під такою назвою було організовано Центром підвищення кваліфікації кадрів для державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування Куликівського району. Відкривала навчання перший заступник голови Куликівської райдержадміністрації Валентина Уманець. Вона наголосила на важливості та актуальності такого роду навчання для кожного, хто перебуває в трудових відносинах.

Як правильно укласти та розірвати трудовий договір, на що треба звертати особливу увагу при заповненні трудових книжок, що таке колективний договір та яким має бути його зміст, особливості оплати праці в органах влади – про це розказала заступник начальника головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації Катерина Тимощенко.

Час оприлюднення: 28 лютого 2012 р.

Виконавець:Ребенок А.М.

конт. тел.: (0462) 676-052