‼️”Вікіпедія – ефективний інструмент промоції громади”

🗣🗣Саме з такої фрази розпочалось навчання у Чернігівському регіональному центрі підвищення кваліфікації, яке об’єднало 50 учасників-працівників апаратів виконкомів рад та старост.
✍️✍️Метою навчання було надати учасникам комплексні знання щодо використання Вікіпедії та інших інструментів для підвищення популяризації їхніх громад. Учасники мали можливість оволодіти навичками написання статей, уникнення поширення неправдивої інформації, а також використання Вікіпедії як платформи для ефективного представлення своєї громади не тільки в Україні, а й у світі.
🧑‍🏫🧑‍🏫Спікерами на навчанні були Сергій Петров – дописувач української Вікіпедії з 2009 року, член ГО «Вікімедіа Україна», ініціатор конкурсу для публічних бібліотек Харківської області «ВікіХарківщина» (м. Харків) та Антон Процюк – адміністратор української Вікіпедії, координатор програм ГО «Вікімедіа Україна» (м. Київ).
На початку кожної теми вони проводили опитування серед учасників, аби зрозуміти наскільки ці обізнані у темі.
Вони розповіли про:
– Основи роботи з Вікіпедією: створення та редагування статей;
– Уникання поширення фейкової і неправдивої інформації;
– Використання Вікіпедії для представлення та популяризації громади;
– Правила та практики додавання ілюстрацій без порушення авторських прав.
🤝🤝Навчання з теми «Інструменти промоції громади (Вікіпедія та ін.) для працівників апаратів виконкомів рад, старост» було успішним та корисним заходом, який дозволив учасникам пізнати Вікіпедію з нового боку, як потужний ресурс для просування громади в Інтернеті.
🟦🟨Центр дякує усім учасникам за активну участь у навчанні. Для отримання додаткової інформації та можливості брати участь у майбутніх семінарах, будь ласка, звертайтеся до нашого закладу за контактами, наведеними на офіційних веб-ресурсах.