«Державна регіональна політика. Особливості формування програми економічного та соціального розвитку області на 2016 рік»

Тематичний короткотерміновий семінар для заступників голів райдержадміністрацій з фінансово-економічних питань, міських голів Ніжина, Новгород-Сіверського, Прилук, Чернігова, начальників управлінь (відділів) економіки райдержадміністрацій пройшов у Центрі перепідготовки та підвищення 2 жовтня 2015 р. У відкритті заходу взяв участь перший заступник голови облдержадміністрації Леонід Сахневич, який звернув увагу присутніх на основні пріоритети в роботі ОДА та наголосив, що райдержадміністрації та міськвиконкоми мають всіляко підтримувати ініціативи, спрямовані на розвиток виробництва та зайнятості.

Учасники семінару ознайомилися із завданнями економічних служб облдержадміністрації, райдержадміністрацій та виконавчих комітетів міських рад в контексті нової державної регіональної політики в Україні; основними положеннями Стратегії сталого розвитку Чернігівської області на період до 2020 р. та проектом Плану заходів з її реалізації на 2015 – 2017 рр.

Далі йшлося про моніторинг стану соціально-економічного розвитку області та її адмінтериторій як складову моніторингу та оцінки результативності реалізації державної регіональної політики; новації та проблемні питання у сфері державних закупівель, сутність та механізм проведення електронних державних закупівель; порядок підготовки, оцінки та відбору інвестиційних програм і проектів, що можуть реалізовуватися за рахунок Державного фонду регіонального розвитку. Окрім цього, розглядалися проблемнi питання організації пасажирських перевезень на внутрішньообласних автобусних маршрутах загального користування та перспективи розвитку промисловості та зв’язку області.

Заступники голів взяли також участь у серії «круглих столів», під час яких обговорювалися підходи до розроблення Програми економічного і соціального розвитку області на 2016 рік та основних її розділів; основні аспекти розвитку підприємництва та практичний досвід реформування системи надання адміністративних послуг.

Час оприлюднення: 2 жовтня 2015 р.

Виконавець: Казіміров Д.В.

конт. тел.: (0462) 676-052