Як надання статусу кандидата до ЄС змінює систему публічного управління в Україні? Саме це питання стало основою для навчання з теми ««Забезпечення реалізації принципів публічного управління та адміністрування (SIGMA-принципів) для країни кандидата до ЄС», яке проводилось 20-21 лютого у Чернігівському регіональному центрі підвищення кваліфікації і об’єднало понад 40 осіб.
Метою навчання було – підвищення ефективності державного управління та адміністрування через вивчення принципів публічного управління та адміністрування Європейського союзу (SIGMA-принципи) для країни-кандидата до ЄС.
Під час навчання учасники отримали глибокі знання щодо інституційних засад Європейського союзу, вивчили механізми функціонування спільних політик ЄС та методи переговорів про вступ до ЄС. Також, була надана детальна інформація щодо історії розширення ЄС, вимог та переваг статусу країни-кандидата.
Відзначаючи адміністративний простір ЄС, учасники навчання вивчили ключові аспекти принципів державного управління SIGMA, що допоможе їм удосконалити внутрішні процеси та підготувати країну до викликів, пов’язаних із євроінтеграцією.
Завершальна частина навчання стала місцем для обговорення та формулювання висновків щодо впровадження здобутих знань в практичну діяльність. Учасники висловили рішучість у впровадженні SIGMA-принципів у публічному управлінні та адмініструванні країни, як крок до її успішного членства у Європейському союзі.
Центр дякує усім учасникам за активну участь у навчанні. Для отримання додаткової інформації та можливості брати участь у майбутніх семінарах, будь ласка, звертайтеся до нашого закладу за контактами, наведеними на офіційних веб-ресурсах.
Возможно, это изображение 5 человек и текст
❗️ Гранти для розвитку та збереження культури регіону.
❗️ Конкурс програми USAID АГРО на будівництво елеваторів.
❗️ Конкурс програм з відновлення закладів охорони здоров’я в рамках відкритої грантової програми №1 від Проєкту USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я».
❗️ Грант Посольства Фінляндії на підтримку сфери освіти, безпеки навколишнього середовища, сприяння доступу до безпечної питної води.
☝️Ці конкурси розглянули учасники (представники органів влади та територіальних громад Чернігівщини) в рамках навчання за програмою «Підготовка проєктних заявок на окремі конкурси проєктів».
?‍?Проводила заняття Тетяна Котенко – бізнес-тренерка, керівник НКП Горизонт 2020 за напрямком «Малі та середні підприємства» Центральноукраїнського національного технічного університету, кандидат економічних наук.
Возможно, это графический образ (4 человека и текст «це. сал MaTMIriB пидготовка проектних заявок на окремі конкурси проектв 20- 21 лютого 2024 року видкрит можливост програми USAID ÎÎpO актуальн! конкурси гранти для розвитку ma збереження культури регону п грант посольства финляндй на пдтримку сфери ocBimи, безпеки навколишнього середовища; сприяння доступу до безпечной питной води»)