Розпочався семінар для директорів районних та міських центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Важливі питання надання допомоги соціально вразливим категоріям населення обговорюють директори центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Чернігівської області під час семінару, який розпочався у Чернігівському центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації.

Привітавши учасників зустрічі, директорка Чернігівського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Кот Алла Анатоліївна окреслила виклики, які спричиняють негативний вплив на соціально та економічно вразливі групи населення. Як мінімізувати цей влив, надати дієву допомогу і підтримку тим, хто її конче потребує? Що відбувається в системі інституційного догляду дітей в процесі її реформування? Які зміни сталися в нормативно-правовій базі сфери надання соціальних послуг? Відповідь на ці та інші нагальні питання в роботі Центрів шукали учасники зустрічі під час спілкування з представниками Чернігівської обласної державної адміністрації, Управління праці та соціального захисту населення Новозаводської районної у м. Чернігові ради, зі спеціалістами Чернігівського обласного центру СССДМ.

Директорів центрів цікавили практичні аспекти співпраці центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді з центрами зайнятості та центрами надання безоплатної вторинної  правової допомоги.

Учасники зустрічі обговорили також шляхи вирішення спільних проблем, які виникають у роботі центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді в сучасних мінливих умовах реформування українського суспільства.

Час оприлюднення: 11 вересня 2019 р.

Виконавець: Левченко Н.В.

конт. тел.: (0462) 676 052