Залишатись ефективним на роботі можливо лише за умови піклування про особисте ментальне здоров’я та психологічне благополуччя

«Залишатись ефективним на роботі можливо лише за умови піклування про особисте ментальне здоров’я та психологічне благополуччя» – така думка стала висновком першого дня навчання за програмою «Соціально-психологічні аспекти діяльності посадовця».
12-13 вересня в Центрі в рамках даної програми навчаються державні службовці місцевих державних адміністрацій, посадові особи органів місцевого самоврядування. Протягом двох днів навчання посадовці обговорять питання професійного вигорання та методи і техніки подолання синдрому професійного вигорання. Слухачі також дізнаються про стрес, способи виходу із стресових ситуацій, про першу психологічну допомогу у важких та критичних ситуаціях.
Під час навчання учасники навчання обговорять питання комунікативної компетентності публічного службовця, дізнаються про конфлікти та методи їх подолання.

Вчити посадовців дбати про свій емоційно-психологічний стан запрошені викладач Національного університету «Чернігівська політехніка», кандидат психологічних наук Тетяна Децюк та викладач Національного університету “Чернігівська політехніка”, кандидат психологічних наук Ганна Чепурна.